Ragmar Sandberg

Ragmar Sandberg
Ragmar Sandberg
Ragmar Sandberg
Ragmar Sandberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Modellakt, monogramsignerad och daterad R.S. 25.4.51, teckning (sepia), ca 26x17 cm

847802

2020-12-01