Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
WIFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Les Demeures d´Hypnos, signerad och numrerad 42/99, litografi, bladmått ca 50x33 cm
PRODITION:
Galleri Östermalm
847804
2020-12-01