Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft, bambu samt rotting, sitthöjd ca 38 cm
Bruksspår och åldersrelaterat slitage
847805
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här