Fåtöljer i bambu och rotting

Fåtöljer i bambu och rotting
Fåtöljer i bambu och rotting
Fåtöljer i bambu och rotting
Fåtöljer i bambu och rotting
Fåtöljer i bambu och rotting
Fåtöljer i bambu och rotting
Fåtöljer i bambu och rotting
Fåtöljer i bambu och rotting

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft, bambu samt rotting, sitthöjd ca 38 cm

Bruksspår och åldersrelaterat slitage

847805

2020-12-06