Glasservis Prima Boda

Glasservis Prima Boda
Glasservis Prima Boda
Glasservis Prima Boda
Glasservis Prima Boda
Glasservis Prima Boda
Glasservis Prima Boda
Glasservis Prima Boda
Glasservis Prima Boda

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, Prima Boda, 25 dlr, bestående av: 12 likörglas, 12 snapsglas samt karaff, diameter ca 6-8 cm

Ingår i auktionen Jultema

Nagg och repor förekommer

847811

2020-12-10