Peter Paul färglitografi

Peter Paul färglitografi
Peter Paul färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER PAUL (1943): "Paperpacked Gamla Stan" - Stockholm, signerad och numrerad Peter Paul, 60/80, färglitografi, bladmått 56x75 cm

847826

2020-12-01