Stolar Torsten Sylvén

Stolar Torsten Sylvén
Stolar Torsten Sylvén
Stolar Torsten Sylvén
Stolar Torsten Sylvén
Stolar Torsten Sylvén
Stolar Torsten Sylvén
Stolar Torsten Sylvén
Stolar Torsten Sylvén

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, (2), gustaviansk stil, Torsten Sylvén, 1900-talets andra hälft, fast stoppad sits, kannelerade ben, skuren dekor, bemålad, brännmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

847828

2020-12-07