Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
TAKKRONA, snidat trä, sex ljuspunkter, förgylld, diameter 80 cm, höjd 75 cm, 1900-talets mitt.
Mindre reparationer
847838
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här