Takkrona

Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

TAKKRONA, snidat trä, sex ljuspunkter, förgylld, diameter 80 cm, höjd 75 cm, 1900-talets mitt.

Mindre reparationer

847838

2020-12-08