Nattduksbord ett par

Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, ett par, omkring 1900-talets mitt, mahognyfanér, 1 låda i sarg, handtag i mässing, höjd ca 60, 56x36 cm

Slitage, märken, fläckar

847852

2020-12-08