Matta SJ Statens Järnvägar

Matta SJ Statens Järnvägar
Matta SJ Statens Järnvägar
Matta SJ Statens Järnvägar
Matta SJ Statens Järnvägar
Matta SJ Statens Järnvägar
Matta SJ Statens Järnvägar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÅNGMATTA SJ, för tågvagn, märkt SJ, 1900-talets första del, bredd ca 57 cm, längd ca 6 m

Slitage, ställvis hårt

847859

2020-12-07