Kajsa Mattas

Kajsa Mattas
Kajsa Mattas
Kajsa Mattas
Kajsa Mattas
Kajsa Mattas
Kajsa Mattas

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KAJSA MATTAS (1948-), väggskulptur, simmare, signerad KM och daterad -87, längd 66,5 cm.

Zustandsbeschreibung

847867

2020-12-13