Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KAJSA MATTAS (1948-), väggskulptur, simmare, signerad KM och daterad -87, längd 66,5 cm.
Zustandsbeschreibung
847867
2020-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner