Servisdelar

Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

SERVISDELAR, 1900-tal, porslin, "Lökmönstret", olika tillverkare, bl.a Porsgrunds, Norge, assietter, fat, ljusstakar mm

Nagg kan förekomma

847868

2020-12-01