Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
SERVISDELAR, 1900-tal, porslin, "Lökmönstret", olika tillverkare, bl.a Porsgrunds, Norge, assietter, fat, ljusstakar mm
Nagg kan förekomma
847868
2020-12-01