JOSEF FRANK Sänggavlar

JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar
JOSEF FRANK Sänggavlar

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, sänggavlar, två par, Svenskt Tenn, 1900-talets mitt, bredd 110 cm

Bruksslitage

847883

2020-12-07