Skjortknappar 1 par frackknappar 18 k guld

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKJORTKNAPPAR, 1 par, Bernhard Hertz AB, Stockholm 1910 resp. 1913, SKJORT/FRACKKNAPPAR, 1 par+1, 18 k guld, dekor med orientpärlor, stämplade Axel Larsson, Helsingborg 1908 resp. 1917, total vikt ca 5,9 goriginaletui medföljer

Etui defekt och med slitage

847894

2020-12-03