Bertil Fridhagen skåp

Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp
Bertil Fridhagen skåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BERTIL FRIDHAGEN, skåp, 1950-tal, fanérat i teak, Bodafors Möbelfabrik, invändigt med hyllplan, höjd 120, 150x42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

847897

2020-12-01