Matbord Ernst Josefssons Möbersnickeri

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST JOHANSSONS MÖBELSNICKERI, matbord, Långås, 1900-talets andra hälft, fanérat i körsbär, höjd 72, diameter 130 cm, 2 iläggsskivor med sarg vardera bredd 50 cm

Brukslitage, smärre ytskador, skiva med fläckar

847899

2020-12-01