Andreas Wargenbrant färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "Amarone", färglitografi, monogramsignerad och numrerad 6/20, bladmått ca 54x74 cm, monterad i egendesignad grönpatinerad bronsram

847945

2020-12-01