Elastolinfigurer

Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELASTOLINFIGURER (20) i form av cowboys och indianer, höjd mellan ca 6-11 cm

Mindre bitar borta, nagg. sprickor och slitage

847960

2020-12-07