Bror Hillgren

Bror Hillgren
Bror Hillgren

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROR HILLGREN (1881-1955): "Julafton i gamla goda tider", blandteknik, signerad och daterad 08, bildstorlek 41,5 x 34 cm.

Ej examineras ur ram.

847965

2020-12-05