Skåpsunderdel senbarock
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅPSUNDERDEL, 1700-tal, senbarock, fanerat i valnöt och rot, inredd med hyllplan och lådor, bemålad ovansida, höjd 114, 48x75 cm, nyckel finns
Skador och sprickor, renoverat och kompleterat
847975
2020-12-01