Skåpsunderdel senbarock

Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock
Skåpsunderdel senbarock

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅPSUNDERDEL, 1700-tal, senbarock, fanerat i valnöt och rot, inredd med hyllplan och lådor, bemålad ovansida, höjd 114, 48x75 cm, nyckel finns

Skador och sprickor, renoverat och kompleterat

847975

2020-12-01