Väggpendyl Jonas Cederlund, Stockholm
Klubbat för:
420 EUR
Utropspris
600 EUR
VÄGGPENDYL, empire, Jonas Cederlund, Stockholm, 1800-talets början, förgylld och bronserad dekor, vitlackerad urtavla märkt "Cederlund Stockholm", total höjd 82, bredd 62 cm.
Renoverad hos urmakaren 2018
847995
2020-12-07