Väggpendyl Jonas Cederlund, Stockholm

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

600 EUR

VÄGGPENDYL, empire, Jonas Cederlund, Stockholm, 1800-talets början, förgylld och bronserad dekor, vitlackerad urtavla märkt "Cederlund Stockholm", total höjd 82, bredd 62 cm.

Renoverad hos urmakaren 2018

847995

2020-12-07