Vaser och ljusstakar Orrefors och Kosta Boda
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORREFORS och KOSTA BODA, glas, 2 st vaser, 1 par ljusstakar, "Sofiero" formgivna av Gunnar Cyrén, samt askfat " Prince" av Göran Wärff, signerade, delvis etikettmärkta, höjd ca 6-24 cm
Repor
847997
2020-12-01