Vaser och ljusstakar Orrefors och Kosta Boda

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ORREFORS och KOSTA BODA, glas, 2 st vaser, 1 par ljusstakar, "Sofiero" formgivna av Gunnar Cyrén, samt askfat " Prince" av Göran Wärff, signerade, delvis etikettmärkta, höjd ca 6-24 cm

Kuntoraportti

Repor

847997

Päivämäärä:

2020-12-01