Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, längd 44 cm, bredd 36 cm.
Tidsenligt slitage
848005
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här