Kinesiskt Qianlong stekfat

Kinesiskt Qianlong stekfat
Kinesiskt Qianlong stekfat
Kinesiskt Qianlong stekfat
Kinesiskt Qianlong stekfat
Kinesiskt Qianlong stekfat
Kinesiskt Qianlong stekfat

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, längd 44 cm, bredd 36 cm.

Tidsenligt slitage

848005

2020-12-07