Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERNST BILLGREN (f. 1957) färglitografi, "Gul väntan" ur portföljen "Långväga vänner", signerad Ernst Billgren 105/150, bildmått ca 72x50cm
Ej examinerad ur ram
848008
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här