Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERNST BILLGREN (f. 1957) färglitografi, "Gul väntan" ur portföljen "Långväga vänner", signerad Ernst Billgren 105/150, bildmått ca 72x50cm

Ej examinerad ur ram

848008

2020-12-07