Bricka med sockerskål och gräddkanna

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, GEWE Malmö 1960-61, gräddkanna och sockerskål invädigt förgyllda, höjd ca 6 cm, totalvikt 361,5 g

Bruksslitage

848016

2020-12-01