Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940), färglitografi, signerad Karl Höglund 121/290, bildmått ca 48x38 cm

Ej examierad ur ram

848017

2020-12-07