Skänk Solgården

Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården
Skänk Solgården

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets slut, Solgården, vitmålad, inredd med skåp och lådor, beslag i metall, höjd 80, 140x37 cm

Bruksslitage

848022

2020-12-03