Giovanni Battista piranesi

Giovanni Battista piranesi
Giovanni Battista piranesi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (Italien 1720-78) etsning, 1900-tal, senare avdrag, bildmått ca 56x40

Ej examinerad ur ram

848024

2020-12-07