Piranesi etsning 1900-tal

Piranesi etsning 1900-tal
Piranesi etsning 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (Italien 1720-78) etsning, 1900-tal, senare avdrag, bildmått ca 57x38

Ej examinerad ur ram

848025

2020-12-07