Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALF SVENSSON, fåtölj, "Contourett Roto", Dux,orange textilklädsel, formgiven under 60-talet, ryggens höjd ca 98, sitthöjd ca 44 cm
Slitage och fläckar
848028
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här