Alf Svensson fåtölj "Contourett Roto"

Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj
Alf Svensson fåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF SVENSSON, fåtölj, "Contourett Roto", Dux,orange textilklädsel, formgiven under 60-talet, ryggens höjd ca 98, sitthöjd ca 44 cm

Slitage och fläckar

848028

2020-12-03