Soffa fåtölj Trensum

Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum
Soffa fåtölj Trensum

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA och FÅTÖLJ, Johannes Andersen, Trensum, 1900-talets andra hälft, svängd tresitsmodell, höjd ca 70 cm, sitthöjd ca 44 cm, längd ca 240 cm

Bruksslitage, fläckar

848030

2020-12-03