Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP med vitrin, England, fanerat i mahogny, inredd med hyllplan, höjd 180, djup 54, bredd 93 cm, nyckel finns
Slitage, skav vid nyckelhål, nyckel finns
848039
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här