Hörnskåp England

Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP med vitrin, England, fanerat i mahogny, inredd med hyllplan, höjd 180, djup 54, bredd 93 cm, nyckel finns

Slitage, skav vid nyckelhål, nyckel finns

848039

2020-12-03