Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
BESTICK, 12 dlr, silver, modell Vasa, GAB, Stockholm, 2000-tal, bestående av 6 matgafflar längd ca 20 cm samt 6 matknivar längd ca 23,5 cm, vikt exkl knivar ca 286 g
Smärre slitage
848040
2020-12-07