Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

BESTICK, 12 dlr, silver, modell Vasa, GAB, Stockholm, 2000-tal, bestående av 6 matgafflar längd ca 20 cm samt 6 matknivar längd ca 23,5 cm, vikt exkl knivar ca 286 g

Smärre slitage

848040

2020-12-07