Olle Carlström oljemålning

Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): Kompostion med stol, signerad, olja på duk, ca 57x38 cm

Duken har släppt från spännramen i ena hörnet, slak duk

848043

2020-12-07