Porada Arredi
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PORADA ARREDI, sidobord, Italien, 1980-tal, svartlackerad metall, laminerad bordskiva, ställbar armaturarm, skivans diameter 45 cm, bredd 57 cm, höjd ca 117 cm .
Slitage, skivan med brännmärken.
848045
2020-12-02