Jürgen von Konow akvarell

Jürgen von Konow akvarell
Jürgen von Konow akvarell
Jürgen von Konow akvarell
Jürgen von Konow akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (Sverige,1915-1959), Kompostionm ed fiskebodar och figurer, signerad, akvarell, ca 32x39 cm

848071

2020-12-07