Spegellampetter gustaviansk stil
Vollendet
2020-12-01
848115
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, för 1 ljus vardera, förgyllda, delvis skuren dekor, ca 35x190 cm