Göran Strand skrivbord

Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord
Göran Strand skrivbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN STRAND, skrivbord, 1960-tal, modell A10, fanérad i valnöt, Lelångs Möbelfabrik, höjd 70, 140x72 cm

Blekt, slitage

848116

2020-12-03