Bengt Hegethorn oljemålning
Valmis
2020-12-07
848127
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BENGT HEGETHORN (1925-1999): Stilleben, signerad B Hegethorn, olja på duk, ca 58x42 cm