Anna Ehrener glasservis
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANNA EHRNER, (108), "Line", 7 martiniglas, 8 vitvinsglas, 18 rödvinsglas, 10 champagneglas, 7 likörglas, 5 konjakskupor 10 snapsglas,1 karaff, 18 selterglas, 9 grogglas, 5 vattenglas
Ett litet nagg på på ett snapsglas, smärre slitage
848134
2020-12-07