Anna Ehrener glasservis

Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis
Anna Ehrener glasservis

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANNA EHRNER, (108), "Line", 7 martiniglas, 8 vitvinsglas, 18 rödvinsglas, 10 champagneglas, 7 likörglas, 5 konjakskupor 10 snapsglas,1 karaff, 18 selterglas, 9 grogglas, 5 vattenglas

Ett litet nagg på på ett snapsglas, smärre slitage

848134

2020-12-07