Sextant Plath

Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath
Sextant Plath

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

C PLATH, sextant, Hamburg, i låda, 1800-tal, svärtat trä och mässing, längd ca 30 cm

Brukslitage, lös del, lockets överdel lös

848139

2020-12-01