Hulda Schenson akvarell

Hulda Schenson akvarell
Hulda Schenson akvarell
Hulda Schenson akvarell
Hulda Schenson akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HULDA SCHENSON (1847-1940) Motiv med kvinna från Orienten, signerad samt daterad Paris 1883, ca 34x24 cm

Mindre fläckar

848147

2020-12-07