Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HULDA SCHENSON (1847-1940) Motiv med kvinna från Orienten, signerad samt daterad Paris 1883, ca 34x24 cm
Mindre fläckar
848147
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här