Klubbat för:
8 000 EUR
Utropspris
13 000 EUR
KYLLIKKI SALMENHAARA, VAS, signerad KS. Arabia, c1950-talets slut, stengods med chamotte, ljus och bruntonad glasyr, höjd 39,5 cm, diameter 20 cm.
848152
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här